2013. Októberi Versenyek

Kedves Diákok!

Az iskola 2013. Októberében Iskolaiversenyeket rendez.

A versenyek külömböző szintből állnak: (A zárójelben találjátok meg,hogy melyik versenyre melyik szinten mehetnek a diákok) !!!!!!!!

I. szint: Kezdő diákok (ELSŐSÖK) (Gyógynövénytan verseny,  Mugliismeret verseny, Számmisztika verseny, Bájitaltan verseny, Seprűlovaglás, Bűbájtan)

II. szint: Haladó diákok (MÁSODIKOSOK) (Gyógynövénytan verseny, Mugliismertet verseny, Számmisztika verseny, Átváltoztatástan verseny, Bájitaltan verseny, Mágiatörténelem verseny, Sötét varázslatok kivédése verseny, Seprűlovaglás, Rúnaismeret, Bűbájtan)

III. szint: Profi diákok (HARMADIKOSOK) (Jóslástan verseny, Mugliismeret verseny, Bájitaltan verseny, Számmisztika verseny, Legendás lények gondozása verseny, Sötét varázslatok kivédése verseny, Gyógynövénytan verseny, Átváltoztatástan verseny, Nagyterem vezető verseny, Mágiatörténelem verseny, Okklumencia verseny, Seprűlovaglás, Bűbájtan, Rúnaismeret, Asztronómia)

Aki jelentkezni szeretne, az keresse meg az adott versennyel (szakkörrel) kapcsolatos szaktanárát és ő adni fog egy jelentkezési lapot, amit ki kell töltenetek és le kell adnotok a NAGYTEREMBEN az IGAZGATÓSÁGRA, illetve e-mailben el kell majd küldenetek!

Sok sikert mindenkinek!

Üdvözlettel: Igazgató